درباره راهبردهای ما بیشتر بدانید

آشنایی بیشتر با پارمین نت

کارشناسان پارمین ارائه دهنده انواع سرورهای اچ پی ای از جمله سرورهای رک مونت ، تاور،بلید و قطعات سرور، کامپیوتر و ورک استیشن همانند پردازنده ، رم ، هارد ، رید کنترلر و...می باشد.
تمامی محصولات ما اورجینال شرکت هایی از جمله اچ پی ای و سامسونگ و سیگیت و... می باشد وعلاوه بر اورجینال بودن محصولات با گارانتی 12 ماهه ارائه داده می شود.
باعث افتخار ماست که با تجربه 5 ساله ، بهترین سخت افزار مورد نیاز کسب و کار شما را ارائه دهیم.

 

اهداف شرکت پارمین

آشنایی مشتریان با سرور و سخت افزار از طریق فضای مجازی:
شاید شما در ابتدا در خصوص سرور و تفاوت آن با کامپیوتر اطلاعات زیادی در دسترس نداشته باشید بنابراین این را وظیفه ی خود میدانیم که شما در شبکه های مجازی و پل های ارتباطی بین ما ، شما را از کارایی و کاربرد آن مطلع سازیم.

یکی ازمهمترین بخش خرید سخت افزار، آگاهی از مشخصات می باشد که لازمه خریدی آسوده می باشد (به طورمثال به دلیل تعدد محصولات اچ پی ای در هر بازه ی قیمتی با مشخضات متفاوت برای آسودگی مشتریان و پارت نامبرهای متفاوت ممکن است مشتریان در خرید دچار مشکل شوند و قطعه خریداری شده به سرور و دستگاه شما مطابقت نداشته باشد )

نکته ی حیاتی بعدی، در خصوص خرید از محصولات اچ پی ای تعدد بیش از حد محصولات است که بعضی اوقات به جای راحتی، کار شما را تا حدی سخت میکند به همین دلیل کارشناسان ما توجه به هر نیازی، برای شما کانفیگ هایی مقرون به صرفه و مطلوب را به شما ارائه میدهند

محصولات اورجینال

با گارانتی بلند مدت

ارسال در همان روز

تحویل خیلی سریع

خریداران وفادار

به پاس اعتماد شما

پرداخت آنلاین

بزودی

ارتباط با پارمین

پارمین نت در شبکه های اجتماعی

اینستاگرام: 

مطالب آشنایی با سرور | پیشنهادات روزانه | رونمایی از محصولات جدید | کانفیگ های پیشنهادی

تلگرام و بله:

موجودی های جدید | پیشنهادات شگفت انگیز | پل ارتباطی پیشنهادی برای شما

واتساپ :

برای مشاوره و استعلام خرید می توانید از طریق واتساپ با همکاران ما ارتباط برقرار کنید